Petra

Chocová

Ve čtvrtek 16.11. jsem si užila fajnové odpoledne s plavci z Plaveckého klubu Most.

https://plavanimost.cz/clanek/plavecky-klub-navstivila-petra-chocova/4

p2 kopie

Chcete si pomocí pohybu udržet lepší kondici, být spokojeni se svou postavou, mít psychickou pohodu a úsměv na tváři?
Pokud ano, kontaktujte mě, ráda vám pomohu. Od 4. září mě najdete ve Fitness Station Radlice, nebo po domluvě může trénink probíhat např. i u vás doma.

Ve fitku jsem začala cvičit před 12 lety s trenérem, kterému jsem postupem času začala velmi důvěřovat, že ví, co dělá a brzy jsem na sobě začala vidět výsledky. Díky fitness můžete nejen hubnout, ale i posílit jednotlivé partie a tvarovat postavu. S dobrým trenérem také přijít na jiné myšlenky a pročistit si hlavu.
Plavání se věnuji už 25 let, z toho 16 let závodím na vrcholné úrovni (ME, MS, OH). Naučím vás správné technické provedení jednotlivých plaveckých způsobů, abyste tělu neubližovali, ale naopak si plaváním pomohli k lepší flexibilitě, ohebnosti a celkovému správnému držení těla. Plavání je aerobní sport, který je šetrný k vašemu tělu a můžete s ním začít v jakémkoliv věku, při jakékoliv výšce i váze.
Na konci tohoto roku mě čeká další kurz – Poradce pro výživu. Sledujte mé stránky a o nic nepřijdete. Těším se vás!

Petra Chocová - porotce v 8. ročníku celostátní soutěže Mladý sportovní moderátor 2015, kterou pořádá každoročně ZŠ Slovanka v České Lípě.
Petra Chocová - 3. místo v kategorii Jednotlivci dospělí a vítězka ceny Sportovní hvězda Deníku
Vyhlášení nejlepších sportovců Českého svazu plaveckých sportů 2014:
Petra Chocová - 5. místo, vyhlášení Českého poháru - 2. místo
Vyhlášení - ČSPS  -  Fotogalerie

foceni kalendare maly5.9.2014 ... Uskutečnil se slavnostní křest kalendáře Šampioni a borci 2015 . Stalo se tak na 18. kosmetickém veletrhu World of Beauty and Spa v areálu PVA Expo Praha - Letňany. Kalendář nafotil známý fotograf Robert Vano a zachycuje slavné sportovní šampiony (Evu Samkovou, Simonu Baumrtovou, Petru Chocovou, Tomáše Krause, Zuzanu Hejnovou, Davida Lafatu, Mirku Knapkovou, Ondřeje Synka, Davida Svobodu, Vavřince Hradílka, Lukáše Krpálka, Tomáše Plekance, Josefa Dostála a Ondřeje Moravce) společně s borci ze Sportovního clubu Jedličkova ústavu Praha. Kmotrou kalendáře byla Věra Čáslavská a Kateřina Coufalová. Po křtu kalendáře proběhla autogramiáda a fotografování se sportovci
http://www.ceskatelevize.cz/sport/nejlepsi-videa/282800-olympionici-nafotili-kalendar-na-podporu-jedlickova-ustavu/